Otwarte Ogólnopolskie Zawody Młodzików i Juniorów Młodszych - Tarnów 2017

W dniach 27-28.05.2017 r. na strzelnicy TOSISS LOK Tarnów odbyły się jedne z ważniejszych w tym roku zawody strzeleckie dedykowane najmłodszym adeptom strzelectwa – Otwarte Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie Młodzików i Juniorów Młodszych. Nie mogło zabraknąć na nich oczywiście reprezentacji KS „Twierdza” LOK Przemyśl.
1-Otwarte Ogólnopolskie Zawody Młodzików i Juniorów Młodszych - Tarnów 2017

Znakomicie wypadł najmłodszy zawodnik – Korneliusz KOPIEC, startujący w kategorii Młodzików, który z zawodów przywiózł trójkolorowy komplet medali. Korneliusz zdeklasował rywali w konkurencji "Karabin Sportowy - leżąc" i stanął zasłużenie na najwyższym stopniu podium. Srebrny krążek trafił do zawodnika „Twierdzy” w konkurencji "Karabin Pneumatyczny", niestety do złota zabrakło jedynie 0,8 punkta. Brązowy medal Korneliusz KOPIEC wywalczył w najtrudniejszej konkurencji karabinowej – "Karabinie Sportowym – trzy postawy", w której zawodnicy oddawali poszczególne serie strzałów w postawach klęczącej, leżącej i stojącej.

2-Otwarte Ogólnopolskie Zawody Młodzików i Juniorów Młodszych - Tarnów 2017

Jak widać, kadra strzelecka przemyskiego klubu „Twierdza” w tym roku rewelacyjnie wypada na każdych zawodach, przywożąc liczne medale i nagrody.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rozpoczęcia treningów!

                                                                                                                        (Opracował M.B.)

POBIERZ KOMUNIKAT KLASYFIKACYJNY TARNÓW 27-28.06.2017 (.PDF)