X Międzywojewódzki Memoriał Strzelecki im. Bogusława DZIURY

W dniu 14.11.2015r. reprezentacja KS "TWIERDZA" LOK Przemyśl wzięła udział w organizowanym na obiektach GOSiR w Jedliczu, X Międzywojewódzkim Memoriale Strzeleckim im. Bogusława DZIURY. Nasi zawodnicy przywieźli z zawodów aż pięć medali. Michał Bąkowski wywalczył złoto w konkurencji Kpn60 seniorów, na najwyższym stopniu podium w konkurencji Kpn40 seniorek stanęła Katarzyna Koschmieder, Sabina Górniak zdobyła srebrny medal w konkurencji Kpn40 juniorek, zaś Korneliusz Kopiec wrócił z brązowym medalem w konkurencji Kpn30 młodzików. Ponadto Michał Bąkowski i Katarzyna Koschmieder zakwalifikowali się do Super Finału, w którym rywalizowali najlepsi zawodnicy poszczególnych konkurencji. W Super Finale Michał Bąkowski wywalczył drugie miejsce, dorzucając do trofeów drużyny srebrny medal. W zawodach wzięła udział również nasza najmłodsza zawodniczka - Anna Cybulska (9 lat), która uzyskała tytuł najmłodszej zawodniczki tegorocznych zawodów.